Terapiler

Her gün: 11:00 – 24:00
Son Randevu: 22:00

Klasik Masaj

Klasik masaj, diğer adıyla İsveç masajı, en temel masaj türüdür. Özellikle, durağan işlerde çalışanlar ve spor yapanlarca tercih edilen bu masaj tüm gün süren iş temposu, stres ve yorgunluk gibi etmenlerden zihninizi ve bedeninizi arındırmanın güzel yollarından biridir.

Daha Fazla

Derin Doku Masajı

Derin doku masajı, yavaş ve ritmik hareketlerle derin baskılar uygulanarak kas dokularına etki eden bir masaj türüdür. Kronik ağrılar, hareket kısıtlanmaları, duruş bozuklukları, kas gerginlikleri, fibromiyalji gibi durumlarda ve özellikle sert masajı tercih edenler için tavsiye edilir. Yüzeysel masajların aksine iskelete en yakın noktalardaki kasların yorgunluğu atılır.

Daha Fazla

Mix Masaj

Mix masaj, ısıtıcı etkisi olan masaj kremleri ya da aromatik yağlarla tüm vücuda ya da bölgesel olarak uygulanan bir masaj tekniğidir. Stres nedenli kas ağrıları, kas tutulmaları, gerginlik, kireçlenme ve romatizmadan kaynaklı sırt, boyun, bel ve bacak ağrılarını gidermede etkili olan bu masaj dört farklı Uzak Doğu tekniğinin birleşiminden oluşur.

Daha Fazla

Aromaterapi Masajı

Aromaterapi masajı, bitkilerin yaprak, kabuk, meyve, çiçek, tohum, sap, kök gibi farklı bölümlerinden çeşitli şekillerde elde edilen güzel kokulu yağlar aracılığıyla ruh-beden-zihin dengesinin düzene sokulması için kullanılan en güzel ve zevkli masajlardan biridir.

Daha Fazla

Anti Stres Masajı

Anti Stres masajı, vücudun stres bölgelerine uygulanan özel bir masaj türüdür. Öncelikle yüz bölgesinden başlanıp baş, boyun çevresi, sırt ve ayak tabanlarına kadar inilerek özel hareketler ile yapılır. Tüm vücudun sakinleşmesine ve gevşemesine yardımcı olur.

Daha Fazla

Bali Masajı

Bali masajı, geleneksel olarak Bali adasına ait çok köklü eski masaj türlerinden biridir. Masajın ilk aşamasında terapistin vücut ağırlığını kullanmasıyla başlar ve devamında özel teknikler eşliğinde görece İsveç masajına göre daha sert baskılar uygulanır.

Daha Fazla