Hizmet & Olanaklar

Her gün Açılış: 11:00 – Kapanış: 24:00
Son Randevu: 22:00

Profesyonel Masaj Terapileri

Çeşitli masaj terapileri arasından sizin için uygun olanı profesyonel ekibimizin rehberliğinde seçebilirsiniz. Derin Doku, Klasik, Mix, Aromaterapi, Bali, Spor, Anti-stres dahil olmak üzere birçok masaj hizmeti sağlıyoruz.


Türk Hamamı

Scopus Spa’da hamam ve konforu bir arada bulabileceğiniz otantik Türk Hamamında farklı bir deneyime hazır olun. Geleneksel Türk Hamamı kültürümüzü Ankara Tunus’da yer alan merkezimizde deneyimleyebilirsiniz.


Kese & Köpük

Türk kültüründe önemli yere sahip olan hamam ve yine hamam kültüründen doğan, ünü tüm dünyaya yayılan ve sadece doğal zeytinyağlı sabun kullandığımız kese ve köpük terapileri ile cildiniz ölü deriden arınacak, gözenekleriniz açılacak. Bu deneyimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.


Jakuzi

Jakuzi keyfini Scopus Spa’da yaşamaya ne dersiniz? Hidro masajla gelen sağlıktan yararlanmak isteyen misafirlerimiz için hijyenik ve lüks bir ortamda jakuzi hizmeti sunuyoruz. Mutlaka deneyin.


Fin Hamamı & Sauna

Finliler için sauna ve Fin hamamı, vücudu ve ruhu tedavi eden kutsal bir yerdir. 19. Yüzyılda sauna doğumda ve diğer tedavilerde kullanılan tek hijyenik yerdi. Scopus Spa’da değerli misafirlerimiz için Fin hamamı ya da diğer adıyla buhar odası ve kuru sauna hizmeti sunmaktayız.


Dinlenme Alanı

Masaj, hamam, sauna ve buhar gibi işlemler arası veya sonrası dinlenmeye ihtiyaç duyan konuklarımızın konforu için dinlenme alanımız her şey düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Dinlenme alanında, enerjinizi ve kaybettiğiniz mineralleri geri kazanabilmeniz için sıcak & soğuk içeceklerin yanında çeşitli atıştırmalıklar ikram ediyoruz.


Scopus Spa: Su ve Masaj Terapilerinin Getirdiği Sağlık ile Stresten Arınabileceğiniz Profesyonel ve Samimi Bir Spa Merkezi

Sağlığınız için kendinize zaman ayırın
Call Now Button